En İyi Tadilat - Banyo Dekorasyonu

HOTEL ODALARI DEKORASYON

HOTEL ODALARI DEKORASYON - TASARIM - TADİLAT - YENİLEME - ONARIM

Hotel Odaları Dekorasyonu - Tasarımı - Tadilatı - Yenileme - Onarım Konuklarınızın, tatil dönüşü aklında kalacak şeylerden biri de, sizin onlara sunduğunuz konfordur ...

İyi çalışan bir mutfağı, manzarası, mimarisi, rahatlığı, konuklarınızın beklentilerini karşılayacak konforu, aktiviteleri, eğlenceleri gibi faktörlerin mükemmel olması, tesadüflere bırakılmamalı.

eniyitadilat.com ekibi, turizm bölgeleri için, tatil sezonu dışında kalan mevsimlerde yenileme, dekorasyon, bakım ve onarım çalışmaları ile hizmetinizde...

Hotel, Pansiyon Tadilatı için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Turizm ve hotel işletmlerinin tadilat için ayırdıkları belirli zaman dilimleri bulunur. Önceki sezondan kalan aksaklıkların, yıpranmaların, onarım ve tamirat işleri ya da en baştan bir konsept belirlenerek yeniden yapılandırma ve dekorasyon degişikligine gidilmesi gerekecektir ve ayrılan bu zaman dilimi çok geniş bir zaman dilimi olmayacaktır.

Bunu bir benzetmeyle anlatırsak; içinde yaşanılan ve eşyalı bir daireyi boyamak ev sahibinin koltuklarını, aksesuarlarını, halısını muhafaza etmenin zorlugu ile, boş bir daireyi boyamanın arasında ne kadar büyük bir zorluk derecesi oldugunu herkes tahmin edebilir, bir hotel, ya da tatil köyünü, içinde eşyaları, belkide belli kısımlarında müşteri kabullerinin olabilecegini de düşündügümüz zaman, hotel ve turizm işletmelerinin tadilatlarının çok özenli bir çalışma gerektirecegi ortadadır. Zamanın da aynı derecede önemli olması gerçekliğinin farkında olarak sizlere, istediginiz çalışmayı en titiz, ve en hızlı bir şekilde sunmayı taahüt ediyoruz.

Otel tadilatı hizmetinin yanında otel odası dekorasyonu, otel dekorasyonu, otel odası dekoru, pansiyon dekorasyonu, pansiyon dekorasyon, otel odası karosu, otel odası yer karosu, otel odası duvar fayansı, otel odası fayans döşemesi ve benzeri tasarım gerektiren ihtiyaçlarınıza da deneyimli mimar, iç mimar ve tasarımcı ekibimizle destek sağlıyoruz. Otel tadilatı sırasında personelimizi bizzat kontrol ederek tadilat işlerini inceleyebileceğiniz gibi, uygun gördüğünüz tadilat projesini siz mekanda şahsen bulunmasanız da uzman tadilat ekibimizle uygulamaya başlayıp, size tamamiyle bitmiş halini de sunabiliriz.

Otel tadilatı yaptırmak için internet sitemizden ya da telefon aracılığıyla bizimle irtibata geçebilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz. Yapılacak otel odası tadilatı işlerinin ne kadar süre tutacağını önceden belirledikten sonra, kendi özel siparişleriniz ya da size hazır sunduğumuz seçenekler arasından karar vererek başlatabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

İletişim Formu